Dzisiaj jest 21.05.2019 07:43. pl en
Powrót
W każdej chwili możesz wrócić do strony głównej wybierając poniższy przycisk.

INFORMACJE O NASZEJ FIRMIE

     Sprinter jest firmą świadczącą komfortowe przeprowadzki, usługi transportowe w systemie od drzwi do drzwi. Istniejemy na rynku od kilku lat i zdobywamy uznanie klientów dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym, terminowości i rzetelności wykonywanych zleceń. Młody, ale w pełni profesjonalny personel daje gwarancję niezawodności i szybkości na każdym szczeblu działania.

 

     Nasze bogate doświadczenie w zakresie przeprowadzek pozwala nam w pełni zrozumieć potrzeby klientów w zakresie bezpiecznej i szybkiej przeprowadzki, jaką bez wątpienia dysponujemy.

 

     Tragarze w wyróżniających uniformach posiadają praktykę i są do dyspozycji klienta. Dlatego też zawsze można liczyć na pomoc z ich strony, mając świadomość, iż każde powierzone im mienie zostanie dostarczone w sposób komfortowy i pewny.

 

     Firma Sprinter specjalizuje się głównie w przeprowadzkach międzynarodowych, w szczególności do krajów Unii Europejskiej. Nasze przedsiębiorstwo kładzie bardzo wysoki nacisk na jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie naszych klientów!