O Nas

Wykonaj darmowy telefon

+48 768 476 9375

Kim jesteśmy?

Dowiedz się kim są Moversi i dlaczego są tacy wyjątkowi?

Założycielem całej firmy jest…kobieta- Małgosia. Właścicielka skończyła architekturę wnętrz i przez wiele lat zajmowała się projektowaniem domów i mieszkań. W tym czasie zdążyła również wyjść za mąż i urodzić dwójkę dzieci. Pracując jako architekt zauważyła pewne braki na rynku- właśnie w kategorii drzwi oraz okien. Był to moment oraz szansa, którą zdecydowała się wykorzystać.

To co robimy jest nie tylko naszą pracą, ale również pasją.

Ciężko w to uwierzyć aby zajmowaniem się drzwiami czy też oknami mogło cieszyć. Ale… czy w to wierzysz czy nie ja bardzo realizuję się jako właścicielka Moversów. Posiadamy obecnie genialny zespół specjalistów, a nasi klienci polecają nas dalej i tak mam cały czas „gorący okres”. Jedną z przyjemniejszych rzeczy w naszej pracy jest radość klientów, którzy zazwyczaj są bardzo zadowoleni efektem końcowy.

Śpij w absolutnej ciszy.
Wstawaj kiedy chcesz!

Wiele osób narzeka na poranki. Oczywiście każdy z nas bardzo cieszy się ze słońca, ale zdarzają się sytuacje w których wolelibyśmy aby trochę mniej świeciło. W dodatku kto z nas nie był nigdy obudzony przez hałas dochodzący z zewnątrz- wywożenie śmieci czy sąsiad koszący swój trawnik o 6 rano. W obu przypadkach dźwiękoszczelne okna mogłyby zaoszczędzić kłopotów.

Liczby mówią za nas

0 +
Zadowolonych klientów
0
Lat doświadczenia
0
Ukończonych projektów

Rynek drzwi i okien jest na pewno trudnym rynkiem, ale my potrafimy się wyróżnić.

Zastanawiasz się dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Przecież na rynku jest tak wiele firm, które w gruncie rzeczy oferują „to samo”, a w dodatku kosztują znacznie taniej.

Otóż nie do końca. Niestety, ale wiele firm posiada ukryte koszty, o których nie wspomni w trakcie nawiązywania współpracy. Zazwyczaj okazuje się, że dodatkowo trzeba zapłacić po wykonaniu usługi lub w jej trakcie. U nas w trakcie całej współpracy nie doświadczysz takich rzeczy! 

Drugą istotną kwestią jest solidność i rzetelność wykonywanej pracy. W trakcie naszej 8 letniej kariery nie zdarzyła się nam sytuacja, w której klient ostatecznie nie był zadowolony z usługi. A uwierzcie, że jest to naprawdę spory wyczyn. Dodatkowo oferujemy okres gwarancyjny na nasze produkty i usługi dlatego z ewentualnym problemem nie zostaniesz sam. Nie ukrywamy kosztów, nie robi niczego na ilość, nie unikamy kontaktu i odpowiedzialności. Dlatego tak wiele osób korzysta z naszej firmy.

Możesz spodziewać się czegoś wyjątkowego po naszych usługach!