Dzisiaj jest 21.05.2019 07:43. pl en
Powrót
W każdej chwili możesz wrócić do strony głównej wybierając poniższy przycisk.

PRZEPROWADZKI: OFERTA DLA FIRM I INNYCH INSTYTUCJI

 

     Firma Sprinter to solidny partner dla podmiotów gospodarczych. Zaufało nam wiele przedsiębiorstw, instytucji publicznych oraz firm. Posiadamy stałe umowy na świadczenie usług dla naszych kooperantów. Organizujemy masowe relokacje pracowników dla dużych koncernów światowych w dowolnej lokalizacji na terenie Europy, przeprowadzamy również specjalistyczne linie produkcyjne wielu znanych liderów w branży elektronicznej i motoryzacyjnej.


     Chcąc zredukować koszty związane z brakiem ciągłości funkcjonowania firmy pracujemy 24h na dobę  7 dni w tygodniu (przykład: przeprowadzkę 300 stanowisk pracy zrealizowaliśmy w 20 godzin, wymiana zespołu nastapiła po 10 godzinach pracy). Dlatego  Sprinter to przede wszystkim szybkość i niezawodność działania.

 

     Jako przedsiębiorstwo wiecie Państwo, że tylko współpraca z profesjonalistami w swojej dziedzinie jest gwarantem sukcesu. Niezawodność, wykwalifikowana kadra pracownicza, nowoczesny tabor, dobra organizacja, a przede wszystkim profesjonalizm na każdym szczeblu działania to główne czynnik które sprawiają że z dnia na dzień powiększamy grono firm które nam zaufały.

 

Harmonogram profesjonalnie zaplanowanej przeprowadzki:

  • Konsultacja z naszym przedstawicielem, celem wyboru optymalnego wariantu usługi.
  • Sporządzenie harmonogramu sytuacyjnego w starym i nowym miejscu przeznaczenia.
  • Pakowanie, znakowanie mebli i kartonów.
  • Transport specjalistycznymi meblowozami, które wyposażone sa w windy załadowcze.
  • Demontaż oraz powtórny montaż mebli.
  • Rozlokowanie mienia w nowym miejscu przeznaczenia.
  • Sprzątanie wszelkich pozostałości po usłudze.