Dzisiaj jest 21.05.2019 07:44. pl en
Powrót
W każdej chwili możesz wrócić do strony głównej wybierając poniższy przycisk.PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE OFERTA ZASADNICZA

     Jeszcze nigdy przeprowadzki międzynarodowe nie były tak proste, z dniem 1.05.2004 Polska stała się pełnoprawnym członkiem Unii Europejskiej, dzięki czemu mamy możliwości, którymi kraje wspólnoty cieszą się od lat (wszechstronne przemieszczanie mienia bez jakichkolwiek procedur celnych). Pozwoliło to utworzyć naszej firmie regularne połączenia przeprowadzkowe przy zachowaniu najlepszego serwisu i cen z Polski do Wielkiej Brytani, Irlandii, Belgii, Holandii, Francji, Niemiec, Hiszpanii, krajów Skandynawskich i w relacjach powrotnych do Polski. Jakość i szybkość dostępnego serwisu usług w naszej firmie pozwala nam osiagnąć przewagę konkurencyjną nad innymi.

               

     Do wszystkich pozostałych krajów, załatwiamy wszelkie potrzebne procedury celne dotyczące przeprowadzki. Współpracujemy z profesjonalnymi agencjami celnymi (JAS FBG, POLSPED GERLACH), bo wiemy że tylko solidni partnerzy są gwarantem sukcesu. Jako jedyni oferujemy system Europa Complex Home, usługa obejmuje nie tylko prowesjonalny serwis relokacji w systemie "door to door", ale również montaż i aranżację nowych mebli oraz stałych elementów zabudowy według Państwa życzenia na terenie całej Europy, różnicę jakości oraz ceny doceniło już wielu klientów wraz z ich rodzinami.

 

     Usługi realizowane przez Sprinter w sektorze międzynarodowym są przeprowadzkami o wysokiej jakości i bezpieczeństwu, na dzień dzisiejszy w ruchu międzynarodowym firma dysponuje dwoma zestawami o kubaturze 90 cbm oraz trzema specjalistycznymi meblowozami o pojemności: 24cbm, 36cbm, 60 cbm, wszystkie  jednostki spełniają najnowsze wymagania europejskie pod względem technicznym i ekologicznym. 


     Nasza firma chce swoimi usługami oddać przede wszystkim dosłowne znaczenie nazwy 'Sprinter', dlatego priorytetem naszych usług jest szybkość i niezawodność działania.