Usługi

Wykonaj darmowy telefon

+48 768 476 9375

Usługi

Masz potrzebę drzwi lub okien? Jesteśmy by Ci pomóc?

Oferujemy profesjonalny montaż drzwi i okien. Nie posiadasz jeszcze swoich? Możesz od nas kupić!

Pamiętaj, że jesteśmy grupą specjalistów. Nasze drzwi i okna dobieramy do wyglądu i projektu miejsca, w którym mają się znajdować.

Nasze produkty wyróżniają się dużą solidnością i wytrzymałością. Potrafią wytrzymać naprawdę wiele lat.

Drzwi i okna również potrafią zachwycać. Nie wierzysz? Przekonaj się sam. 

Wiemy, że czasami liczą się godziny od zepsucia/zniszczenia. Posiadamy specjalną ekipę do zadań „specjalnych”. Działamy szybko i skutecznie.

Drzwi wejściowe

Chyba nie trzeba ich zbytnio przedstawiać. Drzwi wejściowe stanowią rdzeń każdego domu. Drzwi, które sprzedajemy są nie tylko solidne i wytrzymałe, ale również doskonale się prezentują. Możesz skorzystać z darmowych katalogów drzwi i wybrać te jedyne dla siebie.

Drzwi rozsuwane

Najczęściej montowane w placówka publicznych oraz w sklepach. Jeżeli dysponujesz powierzchnią, którą odwiedza wiele osób automatyczne drzwi rozsuwane mogą być idealnym rozwiązaniem. Oczywiście razem z samymi drzwiami montujemy automat i go serwisujemy.

Drzwi garażowe

Jeżeli posiadasz garaż to na pewno masz również drzwi garażowe. Czasem wymiana samych drzwi potrafi odmienić oblicze całego garażu. Nasze drzwi posiadają dodatkową ochronę antykorozyjną, co więcej możesz zdecydować się na dodatkowe zabezpieczenie antywłamaniowe.

Okna & Framugi

Oferujemy skuteczne w wyciszaniu hałasu i precyzyjnie wykończone okna, które będą idealnym wykończeniem Twojego wnętrza. Dysponujemy naprawdę sporym asortymentem okien, dlatego jeżeli martwisz się czy znajdziesz odpowiednie dla siebie to nie powinieneś. Odpowiedź brzmi: „Z pewnością”.

Montaż

Jeżeli posiadasz już drzwi lub okna to możesz nie posiadać odpowiednich narzędzi aby je zamontować bądź właściwej wiedzy lub po prostu nie mieć na to czasu. Doskonale to rozumiemy, dlatego wychodząc na przeciw naszym klientom oferujemy również usługę montażu drzwi lub okien. Bez przymusu kupowania ich u Nas.

Serwis i naprawa

Dbając o środowisko naturalne oraz o własną kieszeń lepiej jest zdecydować się na naprawę własnych drzwi niż na wyrzucenie ich na śmietnik. Dla niektórych takie elementy posiadają również wartość sentymentalną, którą my chcemy uszanować. Jeżeli coś złego stało się z Twoimi drzwiami odezwij się!