Odkurzacz Karcher ds 6 z filtrem wodnym

 

Odkurzacz Karcher ds 6 to prawdziwie nowa jakość sprzątania! Zadbaj o czyste powietrze w swoim domu. Pozbądź się kurzu, roztoczy, pyłków roślin i zarodników grzybów. To urządzenie sprawi, że przestrzeń, w której żyjesz, będzie czysta, higieniczna i bezpieczna. Odkurzacz wodny to typ odkurzacza bezworkowego, w którym nieczystości gromadzą się w zbiorniku z wodą. Opróżnianie zbiornika jest szybkie i proste. 

Wielostopniowy system filtracji 

Czy wiesz, że powietrze wylotowe jest znacznie czystsze od powietrza w odkurzanym pomieszczeniu? Powietrze wylotowe jest oczyszczone nawet z aż 99,9% mikroskopijnych cząstek brudu. To możliwe dzięki wielostopniowemu systemu filtracji: 

  1. zbiornik z wodą tu zostają uwięzione największe cząsteczki brudu;
  2. zmywalny filtr pośredni zatrzymuje unoszące się nad wodą cząsteczki kurzu;
  3. mikrofiltr HEPA 12 oczyszcza powietrze z roztoczy i odchodów roztoczy, pyłków, zarodników grzybów i cząsteczek o wielkości powyżej 0,3 μm. 

Karcher ds 6 – najlepszy produkt dla alergików

Odkurzacz Karcher ds 6 jest szczególnie polecany alergikom. Dlaczego? Dzięki wielostopniowej filtracji wszystkie alergeny pozostają w wodzie.   

Wygodne opróżnianie zbiornika

Odkurzacz Karcher ds 3 nie wymaga użycia worka. Nieczystości gromadzą się w zbiorniku z wodą. Wyjmowany zbiornik wystarczy wyczyścić pod kranem wygodnie i bez kontaktu z brudem.  

Wyposażenie odkurzacza

Odkurzacz Karcher ds 6 jest wyposażony w przydatne akcesoria: wąż ssący o długości 2.1 metrów, teleskopowa rurę  ssącą, przełączaną ssawkę podłogową, ssawka szczelinową, 

ssawkę do tapicerki, odpieniacz „FoamStop” i filtr zabezpieczający silnik odkurzacza. Przechowuj akcesoria w praktycznym schowku na obudowie odkurzacza, dzięki czemu będą w zasięgu ręki zawsze, gdy ich potrzebujesz. 

 

Odkurzacz Karcher ds 6 – zastosowanie 

Z odkurzacza możesz korzystać w całym domu oraz używać go do sprzątania samochodu. Karcher ds 6 skutecznie czyści dywany, tapicerkę i podłogi twarde.