Płytki wielkoformatowe – nowa jakość w aranżacji wnętrz

Sposobów na wykończenie domowych podłóg i ścian jest naprawdę wiele, a jednym z tych najbardziej popularnych są bez wątpienia płytki ceramiczne. Dostępne są one w wielu wariantach kolorystycznych, wzorach oraz wymiarach. W ostatnich latach szczególną popularnością cieszą się zwłaszcza płytki wielkoformatowe. Warszawa to jedno z miast, gdzie zakupisz te najlepsze i będziesz mógł stworzyć wyjątkową aranżację w łazience, kuchni i nie tylko. Sprawdźmy, dlaczego warto na nie postawić i jakie płytki do łazienki wybrać!

Dlaczego płytki wielkoformatowe?

Jeżeli zależy Ci na tym, by zakupić najnowocześniejsze i najlepsze płytki wielkoformatowe, Warszawa jest do tego idealnym miejscem. Znajdziesz tam rozwiązania takich producentów, jak Ava Ceramica i nie tylko, które wyróżniają się wyjątkową estetyką – dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i wzorach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do konkretnego stylu aranżacji. Co więcej, są to rozwiązania niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także czynniki zewnętrzne (w tym wilgoć), dzięki czemu znajdują zastosowanie w kuchniach oraz łazienkach.
Piękno, trwałość i różnorodność to jednak nie wszystko, czym wyróżniają się płytki wielkoformatowe. Ich popularność wynika przede wszystkim z tego, że posiadają większe wymiary od standardowych kafli – długość ich boków przekracza 60 cm, a coraz większym zainteresowaniem cieszą się nawet kafelki o wymiarach 100×100 cm, a nawet 100×300 cm. Dzięki temu zapewniają one wyjątkowy efekt dekoracyjny – montując je, pozbywasz się niemal całkowicie fug, a do tego powiększasz optycznie pomieszczenie. Montaż takich płytek nie należy do skomplikowanych, dlatego zdecydowanie warto rozważyć ich zakup.

Jakie płytki do łazienki? Postaw na imitacje różnych materiałów!

Jeżeli cenisz sobie oryginalne rozwiązania i chcesz zainwestować w piękne płytki wielkoformatowe, które sprawdzą się nie tylko w kuchni czy łazience, polecamy rozwiązania imitujące różne materiały. Najlepsi producenci na rynku oferują kafelki do złudzenia przypominające drewno, metal, marmur czy beton – w efekcie takie płytki pozwolą Ci stworzyć wyjątkową aranżację również w salonie, sypialni, a nawet firmowym biurze.
Jakie płytki do łazienki? Przede wszystkim gresowe – nie pochłaniają one wilgoci i dzięki temu są niezwykle wytrzymałe, spełniając oczekiwana inwestorów na przestrzeni wielu lat.

Gdzie kupić płytki wielkoformatowe? Warszawa to odpowiednie miejsce!

Interesują Cię nowoczesne płytki wielkoformatowe? Warszawa to miasto, w którym znajdziesz wiele rozwiązań z najwyższej półki jakościowej. Warto zaopatrywać się w nie w uznanych sklepach, które specjalizują się w tego typu rozwiązaniach.
My polecamy szczególnie Mirad.pl – salon wyposażenia wnętrz w Warszawie, w którym zakupisz płytki wielkoformatowe od najlepszych włoskich i hiszpańskich producentów. Ogromny wybór i najwyższa jakość rozwiązań sprawi, że z całą pewnością znajdziesz tam coś odpowiedniego dla siebie, co spełni Twoje oczekiwania.